Produkcja
Serwerowni
Kontenerowych

Damtech

Z

Jakość

Jakość wykonania naszych kontenerów z pewnością zadowoli każdego – nawet doświadczonych wyjadaczy branży! Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że najlepszą reklamą jest sam produkt, a
w pełni zadowolony klient to gwarancja naszego rozwoju.

Doświadczenie

Pełne zaangażowanie do pracy i wiedza teoretyczna nie wystarczą, by stworzyć trwały i niezawodny produkt. Do tego potrzebne jest również doświadczenie. Możemy Państwa zapewnić – tego na pewno nam nie brakuje! Przez lata udało nam się zebrać kadrę młodych i ambitnych osób wspieranych przez doświadczonych latami praktyki specjalistów.

Staranność

Niezwykłą uwagę przywiązujemy do nawet najdrobniejszych detali. Serwerownie kontenerowe musza być wykonane przy zachowaniu jak najwyższej jakości, dlatego zapewniamy Państwa – staranność to jedna z głównych cech naszego zespołu.

DAMTECH

O NAS

Żyjemy w czasach wielu możliwości i szans, co sprzyja powstawaniu nowych sposobów i pomysłów na godny zarobek. Jedną z prężnie rozwijających się gałęzi zarobkowania jest szeroko pojęta branża IT.

Niestety, tak jak wszędzie indziej – z biegiem czasu konkurencja rośnie. Jak więc wyprzedzić rywali i podbić rynek? Jednym ze sposobów jest zwiększenie efektywności sprzętu i ograniczenie kosztów związanych z ich pracą.

Tutaj wkraczamy my! Projektowaniem i wykonywaniem mobilnych serwerowni zajmujemy się już od kilku lat. Pamiętamy czasy, w których samo pojęcie ” internetu” było w Polsce jeszcze bardzo mało znane! Te lata spędzone w branży zaowocowały doświadczeniem,które przekładamy na wykonywaną przez nas pracę – wykonywanie specjalnych kontenerowych
serwerowni.

Oferta

SERWEROWNIE KONTENEROWE

Co wyróżnia nasze produkty od konkurencji? Przede wszystkich stosunek cena-jakość. Precyzyjne i ekonomiczne urządzenia zamontowane wewnątrz kontenera (inteligentny system wentylacyjny, filtr powietrza, czujniki wilgotności i temperatury) umożliwią otrzymanie optymalnych warunków sprzyjających pracy koparek. Ważną cechą tychże kontenerów jest pełna automatyka z możliwością zdalnego regulowania parametrów! Dzięki tym parametrom, oraz podzespołom z renomowanych firm takich jak Schneider, konstrukcja jest w stanie obsłużyć nawet do 150 urządzeń typu ASIC, lub do700 kart GPU!

N
150 urządzeń typu asic lub 700 kart gpu
N
Filtracja powietrza
N
Oświetlenie typu LED
N
Niski koszt systemy wentylacji – ekonomia
N
Podzespoły z gornej półki – Schneider
N
Zdalny dostęp, monitoring , zarządzanie
N
Instalacja teletechniczna
N
Bezpieczeństwo, systemy przeciwpożarowe szybkiej detekcji dymu
N
Mobilność
N
Uniwersalne i praktyczne

Kontenery są chronione nie tylko od zewnątrz, lecz również od zewnątrz! Starannie dobrane materiały i odpowiedni montaż sprawia, iż twój sprzęt zostanie zabezpieczony przed wodą, czy kurzem. Specjalne systemy bezpieczeństwa wspomagane odpowiednim oświetleniem LED, w tym zdalny monitoring, podwójne systemy zabezpieczeń prądowych, czy nowoczesne systemy przeciwpożarowe z pewnością uchronią sprzęt przed zuchwałą kradzieżą, lun nieszczęśliwym wypadkiem. Nasze kontenery mają jeszcze jedną, niezwykle ważną zaletę – są zaprojektowane tak, aby zapewnić ich transport w dowolne miejsce destynacji!

Jak powstają wytwarzane przez nas serwerownie?

 

 

  • Wszystko zaczyna się od modyfikacjistandardowego, morskiego kontenera (zazwyczaj typu 20DV). Od wewnątrz, montowana jestaluminiowa, ryflowana podłoga. Zapewnia ona nie tylko walory estetyczne, lecz również zwiększabezpieczeństwo dzięki swym niepalnym właściwościom.
  • Następnie, instalowane są specjalne systemywentylacyjne. Te używane przez nas zapewniają naprawdę mały koszt użytkowania – zaledwie ok. 2 kilowaty dla 150 kilowatów zainstalowanych komputerów. Niezbędnymi elementami naszych produktów, są zabezpieczenia nadprądowe rekomendowanych firm, czy wszelkiego rodzaju czujnikibezpieczeństwa. Na specjalne Państwa życzenie, montujemy dodatkowe systemy szybkiej detekcjidymu i inne zabezpieczenia z możliwością powiadamiania właściciela za pomocą wiadomości SMS. Dodatkowym udogodnieniem jest zdalny parametrów takich jak odczyt energii elektrycznej. W celu zapewnienia odpowiedniej cyrkulacji powietrza, jako wloty montujemy wymienne filtry kasetowe, co jest bardzo istotne do prawidłowego funkcjonowania całego systemu.
  • W naszej ofercie znajdą Państwo dwa typy instalacji elektrycznej – standardową z zabezpieczeniami, lub instalację w listwach zarządzanych zdalnie –PDU, które umożliwiają na zdalny reset urządzeń w przypadku jej zawieszenia. By podkreślić poziom wykonywanych przez nas kontenerów, musimy nadmienić iż każdy projekt jest niepowtarzalny i unikatowy dla każdego klienta, a cena poszczególnych kontenerów nie jest stała.Dzieje się tak ze względu na dostosowanie konstrukcji pod indywidualne potrzebny klienta, oraz charakterystykę użytkowanych w kontenerze urządzeń. Dla najlepszej możliwej jakości świadczonej przez nas usługi, kontaktujemy się z klientem na wszystkich etapach konstruowania serwerowni.

Prezentacja Video

Zapraszamy Do Oglądania

Kontakt

Adres

Dąbrowa 23
09-300 Żuromin
Polska
k

Nip

7761666934

E-Mail

biuro@miningcontainer.eu

Telefon

+48 517-369-776